parallax background


Makijaż permanentny Bielsko-Biała


Makijaż permanentny, czyli sposób na zawsze piękny wygląd

Godziny spędzone przed lustrem, niezliczona ilość podkładów, korektorów, tuszów do rzęs, pomadek oraz pozostałych potrzebnych rzeczy. A gdyby tak zaoszczędzić trochę czasu, który można wykorzystać w inny sposób? Jest na to rada. To makijaż permanentny. W mieście Bielsko-Biała prowadzimy specjalistyczny gabinet. Wykwalifikowany personel sprawi, że już zawsze będziesz dobrze wyglądać i wzbudzać podziw nie tylko wśród mężczyzn.

Idealne usta dla każdej pani

Wiele kobiet pragnie być posiadaczkami pięknych, zmysłowych ust. Osiągnięcie tego efektu przy pomocy zwykłej szminki czy konturówki nie w każdym przypadku się udaje, dlatego z pomocą przychodzi makijaż permanentny oferowany w naszym salonie w Bielsko-Białej, dzięki któremu usta zawsze będą miały idealny kształt i kolor. Ten zabieg pozwala na wyrównanie koloru, podkreślenie konturów oraz zmianę naturalnego koloru ust. Często zdarza się, że po przebytej opryszczce usta nie wyglądają atrakcyjnie, pojawiają się blizny, dlatego w ten sposób można przywrócić i poprawić ich wygląd. Jest kilka wariantów tej procedury. Wypełnianie ust pigmentem to rozwiązanie dla kobiet, które chciałyby mieć zawsze idealny ich kolor. Z torebki znikną wszelkie szminki i konturówki, a wystarczy tylko błyszczyk, który odświeży usta i gotowe. Liplight to cieniowanie skóry nad górną wargą, gdzie stosuje się jaśniejszy pigment w celu podkreślenia tzw. serduszka i przykrycia niewielkich zmarszczek. Sprawia wrażenie delikatnego rozświetlenia, podkreśla trójwymiarowość ust.

Doskonałe brwi nie tylko od święta

Ile brwi, tyle problemów, bo nierówne, za małe, za krótkie czy zbyt rzadkie. Można w zaciszu własnego domu próbować z tym walczyć, ale zawsze jest to krótkotrwałe rozwiązanie, zajmuje dużo czasu, a rezultat nie do końca jest zadowalający. Makijaż permanentny brwi - Bielsko to propozycja dla pań, które przez depilację zniekształciły łuk brwiowy, straciły brwi w wyniku leczenia lub chcą po prostu poprawić niedoskonałości. Nasz personel oprócz tradycyjnej metody cieniowania, w której dostępnych jest kilka technik zależnych od wymagań klienta, stosuje także metodę włoskową oraz jej autorską technikę Silky Hairstroke Brows, która dyskretnie i delikatnie podkreśla wygląd brwi. Pozwala w realistyczny sposób zrekonstruować kształt brwi. Makijaż permanentny - Bielsko to propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie piękny wygląd. Wbrew niektórym opiniom również panowie są naszymi klientami i chwalą sobie wszystkie zabiegi wpływające na poprawę ich urody oraz zwiększenie pewności siebie. Już dzisiaj zapraszamy do naszego gabinetu na profesjonalny makijaż permanentny, którego kobiety zazdroszczą, a na który mężczyźni patrzą z podziwem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w której znajduje się m.in.: usuwanie makijażu permanentnego oraz kursy makijażu permanentnego. Prowadzimy także inne zabiegi makijażowe, takie jak: makijaż permanentny oka i makijaż permanentny kreska. Skontaktuj się z nami i umów wizytę na dogodny dla siebie termin.