Bogusława Herda Ambasadorem projektu "Sercem Malowane" marki Long-time-liner Magdy BogulakJestem zaszczycona, że mogłam dołączyć do grona AMBASADOREK akcji SERCEM MALOWANE. Jest to akcja skierowana na osoby z rozszczepem wargi i podniebienia. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i coś bardzo ważnego. Od zawsze czułam sobie misję i chęć pomagania innym. Niezmiernie się cieszę, że moimi umiejętnościami mogę sprawić komuś radość. Sprawić, że na czyjejś buzi pojawi się uśmiech i utracona pewność siebie. Często osoby te przeszły wiele operacji, spotkały się z wytykaniem przez społeczeństwo..a przecież każdy z nas mógł się urodzić z wadą..

Nie potrafię słowami wyrazić tego co czuję, bo jest to mieszanka wielu emocji ale wiem, że to co robię jest moim powołaniem i spełniam się mogąc uczestniczyć w tak pięknej akcji. Dla mnie to drobnostka, mały gest.. Dla kogoś znaczy bardzo dużo.


Zapraszam wszystkie osoby, które żyją z problemem rozszczepu wargi i podniebienia do kontaktu,


Słowa Pani Magdy Bogulak


Kochane,

długo czekałam na ten moment by podzielić się z Wami moim doświadczeniem w pracy z osobami po rozszczepie ust lub podniebienia. Od lat w moim centrum wykonujemy dla nich bezpłatnie makijaż permanentny ust. To praca która przynosi wielką radość i satysfakcję. 🍀❤️ To praca, która czyni szczęśliwą osobę która zostaje obdarowana jak i linergistkę. ✨☺️

Osoby, które urodziły się z rozszczepem ust lub podniebienia, w swoim życiu często przechodzą kilkanaście trudnych operacji okupionych cierpieniem. Po tych wszystkich zabiegach ich usta i tak nie wyglądają tak, jak by tego chciały. Na koniec ich zmagań o piękno możemy im pomóc wykonując makijaż permanentny ust. 💋 Same wiecie jak wiele on zmienia! ✨✨✨ Niech to będzie nagroda dla wszystkich kobiet, które zasługują na piękno! ❤️❤️

To tak niewiele nas kosztuje!--------------

Bogusława Herda Permanentny Make-Up

Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała

Tel. 730900125

Mail. bogusia@permanentnybielsko.com

FB. https://www.facebook.com/PermanentnyBielsko

Insta. bogusia_permanentnymakeup

www.permanentnybielsko.com

21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów