Bye-Bye Pigment – remover Long-Time-Liner

Bogusława Herda Permanentny Make-Up

Oficjalny Gabinet z autoryzacją wykonywania zabiegu usuwania makijażu permanentnego

z zastosowaniem najnowszego preparatu na rynku Bye-Bye Pigment Remover

Marki LONG-TIME-LINER®


Long-Time Liner – Tak delikatny, jak to możliwe i tak skuteczny, jak to potrzebne!

Ostatnie lata to okres wielkiego zainteresowania makijażem permanentnym na świecie. Kobiety pokochały go i chcą go mieć. Na rynku pojawiło się wiele metody wykonywania makijażu, rozmaite urządzenia i barwniki. Wzrosła także bardzo znacząco ilość salonów w których można go wykonać. Wraz ze wzrostem liczby wykonywanych zabiegów rośnie zapotrzebowanie na usuwanie makijażu permanentnego. W tej branży jak i w innych zdarzają się bowiem błędy w sztuce makijażu. W ostatnim czasie pojawiły się preparaty do usuwania makijażu permanentnego, które aplikuje się do skóry w określony sposób. Również marka Long-Time-Liner opracowała preparat do usuwania starego makijażu permanentnego lub tatuaży.

Bye-Bye Pigment, podobnie jak wszystkie kolorowe pigmenty LONG-TIME-LINER®,  został opracowany i jest produkowany w laboratorium Long-Time-Liner w Monachium.W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów marka Long-Time-Liner opracowała nasz produkt, który jest skuteczny, a jednocześnie możliwie delikatny dla skóry. W związku z tym produkt Bye-Bye Pigment nie zawiera kwasów i substancji toksycznych. Bye-Bye Pigment bazuje na roztworach alkalicznych. W zależności od poziomu pH skóry, alkaliczny roztwór preparatu do usuwania pigmentu może wnikać w skórę głębiej niż kwasy czy sole. Dlatego zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment jest bardzo skuteczny i minimalizuje jego negatywny wpływ na skórę.
Na czym polega działanie preparatu Bye-Bye Pigment?


Roztwór preparatu wprowadzany jest do pokrytego pigmentem fragmentu skóry przy użyciu aparatu Conture Liner DUO LONG-TIME-LINER®. Dochodzi wtedy do chemicznej ekstrakcji kolorowych pigmentów. Remover wnika w skórę i wiąże się z cząsteczkami obecnego w niej kolorowego pigmentu, dookoła którego powstaje swego rodzaju skorupka. W ten sposób rozerwaniu ulega połączenie pomiędzy pigmentami a komórkami skóry.  Bye-Bye Pigment zaprojektowano z myślą o tym, by nie był on kompatybilny z komórkami skóry. Dlatego jak tylko dojdzie do absorpcji kolorowych pigmentów przez Remover LONG-TIME-LINER®, dochodzi do odłączenia preparatu od skóry. W ten sposób niepożądany kolorowe pigmenty są wyciągane ze skóry. Wskutek transportowania pigmentu związanego z preparatem, na powierzchni skóry tworzy się strupek, który zawiera niepożądane kolorowe pigmenty.

Preparat do usuwania makijażu permanentnego Bye-Bye Pigment wykazuje podobne właściwości chemiczne co kolorowe pigmenty. Oznacza to, że łatwo wiąże się z cząsteczkami pigmentów. Dzięki temu może rozpoznać i usunąć wszystkie kolorowe pigmenty, w tym pigmenty typu Camouflage, z którymi np. nie potrafi uporać się terapia laserem. Preparat do usuwania makijażu permanentnego LONG-TIME-LINER® eliminuje kolorowe pigmenty, jednocześnie chroniąc skórę. W zależności od pigmentacji (jej wielkości i głębokości), koniecznych jest kilka zabiegów usuwania pigmentu.

--------------

Bogusława Herda Permanentny Make-Up

Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała

Tel. 730900125

Mail. bogusia@permanentnybielsko.com

FB. https://www.facebook.com/PermanentnyBielsko

Insta. bogusia_permanentnymakeup

www.permanentnybielsko.com

96 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów