Makijaż permanentny z innej strony...

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z makijażem permanentnym, poczułam w sobie potrzebę pomagania innym. Mój zapał jednak szybko się ochłodził, kiedy z każdą klientką odkrywałam, jak trudnego zawodu się podjęłam. Cały czas czuję, że im więcej wiem, tym mniej wiem. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy.. Nie ma dwóch takich samych pigmentacji. Swoje doświadczenie opieram na obserwacjach, informacjach od Klientek oraz ciągłej praktyce i szkoleniach. Nieustannie mam niedosyt wiedzy, ciągle chcę więcej i więcej..

Przychodzi do mnie młoda, piękna dziewczyna dotknięta alopecją (łysienie plackowatym), prosi o pomoc, mimo niepełnoletności.. Choroba pozbawił ją brwi, poskąpiła rzęs.. Codzienna, poranna udręka nauczyła jednak dziewczynę wprawy w malowaniu kredką dwóch bliźniaczych kresek.. Czy podołam? Jak zachowa się skóra? Nie mogę przecież zawieść.. I tutaj moje umiejętności i doświadczenie czeka kolejny sprawdzian. Walczę aby efekt wyszedł taki, jaki chcę a nie taki, jaki mi wyjdzie.. Staram się z całych sił, aby każda z Was wyszła z mojego gabinetu z takim makijażem jakiego oczekiwała i robię wszystko abyście były zadowolone!


--------------

Bogusława Herda Permanentny Make-Up

Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała

Tel. 730900125

Mail. bogusia@permanentnybielsko.com

FB. https://www.facebook.com/PermanentnyBielsko

Insta. bogusia_permanentnymakeup

www.permanentnybielsko.com


111 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów