mgr Bogusława Herda

Aktualizacja: 26 lis 2018

Linergistka i stylistka paznokci. Łącząc pracę zawodową z prawdziwą pasją, stworzyła salon Bogusława Herda Permanentny Make-Up, w którym pomaga klientkom podkreślić ich piękno. Zawsze stawia na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i profesjonalizm.


Salon Bogusława Herda Permanentny Make-Up jest oficjalnym salonem w Bielsku-Biała Long-Time-Liner, to niemiecka marka makijażu permanentnego, która kładzie nieustanny nacisk na doskonalenie się i najwyższą jakość produktów. Marka od początku starała się sprostać najwyższym standardom i stosowała się do najbardziej wymagających norm. Dzięki tym staraniom w dniu dzisiejszym może z powodzeniem szczycić się numerem 1 na świecie wśród metod makijażu permanentnego, a kobiety korzystające z zabiegów naturalnym pięknem na co dzień.Bogusława Herda, to jedyna Linergistka na Podbeskidziu, która posiada licencję:

"Elite Linergist" Long-Time-Liner

"MasterClass Linergist" Long-Time-Liner
Elite Linergist i Masterclass Long-Time-Liner to elitarne grono najlepszych linergistek w Polsce! Elite i Masterclass Linergist dają możliwość poznania wszystkich tajników metody Long-Time-Liner® oraz sygnowania salonu pod patronatem Long-Time-Liner®.

110 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów