Zwyciężczyni Elitarnych Mistrzostw w Makijażu Permanentnym Long-Time-Liner 2019

Bogusia została doceniona przez doświadczone i cenione Jury oraz same Finalistki Mistrzostw tym samym zdobyła tytuł Mistrza Polski w Elitarnych Mistrzostwach Long-Time-Liner 2019.


Poniżej cyt.słowa Zwyciężczyni:


" Kiedy zaczyna do mnie dochodzić, co się wczoraj wydarzyło, pragnę napisać kilka słów.. no może trochę więcej niż kilka;)

Na początek chciałabym podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do mojego sukcesu. Pani Magdzie Bogulak, Justynce, Agnieszcze, Idze i Martynie za to że postanowiły dać mi szansę, za wiarę w moje możliwości, za dobre rady i wskazówki. Dziękuję mojej dzielnej modelce, która dzielnie znosiła moje 'katusze' i nie uciekła z fotela, również za czas i poświęcenie. Szczególnie chciałabym podziękować mojemu mężowi, bez którego nie byłabym w tym miejscu. To jest osoba, która we mnie uwierzyła, która zawsze mi kibicuje najmocniej na świecie i jest moim najlepszym przyjacielem i doradcą. To on uwierzył w moje zdolności i popchnął w branżę.. Dziękuję wszystkim osobom, które trzymały kciuki, kibicowały. Dziękuję również pozostałym uczestniczkom za zdrową atmosferę podczas mistrzostw, wysoki poziom rywalizacji oraz wszystkie gratulacje.

Chciałabym zaznaczyć, że poziom walki był bardzo wysoki, wyrównany i tak na prawdę miałam wiele szczęścia wygrywając te Mistrzostwa. Każda z nas jest jedną z najlepszych linergistek w Polsce! Cieszę się, że mogłam Was poznać;) Bardzo bym chciała aby nasza branża się wspierała.

Osobiście traktuję tę wygraną jako porządnego kopa motywacyjnego do dalszego rozwoju i pracy nad swoimi umiejętnościami. Jest to również dowód na to, że ciężką pracą, samozaparciem i przy odrobinie szczęścia można spełniać marzenia i realizować swoje cele.

Jeszcze raz pragnę wszystkim podziękować z całego serca!"
150 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów