Makijaż Permanentny.

Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® – bezpieczne dla zdrowia i urody

Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® – gwarantują piękny i trwały makijaż permanentny. Markę Long-Time-Liner® wyróżnia na rynku wiele elementów. Jednym z nich są niewątpliwie wysokiej jakości pigmenty do makijażu permanentnego. Wiele lat badań i prac najlepszych specjalistów z Niemiec zaowocowało powstaniem produktów najwyższej kości docenianych przez profesjonalistów na całym świecie oraz nagradzanych przez uznane ośrodki i wydawnictwa.

Barwniki Long-Time-Liner to jedyne barwniki do makijażu na świecie, które zostały uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Co znaczy dla Klienta fakt, że barwniki Long-Time-Liner mają certyfikat produktów medycznych? Dzięki temu faktowi Klient może mieć pewność, że barwniki nie wywołają alergii i innych skutków ubocznych. Klient ma pewność udanego i bezpiecznego zabiegu.

Nie bez powodu do chwili obecnej Long-Time-Liner® Make up GmbH nie odnotowało niepożądanych reakcji skórnych po użyciu pigmentów do makijażu. Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner  wykorzystywane w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny

 

Long-Time-Liner gwarantuje również szeroki wybór pigmentów do kamuflażu wykorzystywanych w pigmentacji korygującej i medycznej. Dzięki nim pigmentacja medyczna blizn na skórze, piersi czy plam bielaczych nie stanowi najmniejszego problemu.

Pigmenty Long-Time-Liner Conture® 2000, które wykorzystuje się w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Pigmenty Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny.

APARAT DO MAKIJAŻU PERMANENTNEGO CONTURE LINER DUO – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ DOCENIONA NAGRODAMI

 

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo Long Time Liner zawsze spełniał najwyższe wymagania linergistek i zapewniał komfort pracy zarówno osobie wykonującej makijaż jak i Klientowi. Niezwykle cichy i precyzyjny sprzęt do makijażu permanentnego pozwala wykonać doskonały makijaż ust oczu i brwi.

Urządzenia do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® posiadają niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG. Ich zgodne z przeznaczeniem użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich. Conture® Liner Duo Produkowany jest Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.

® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów