Powiększanie ust Bielsko-Biała


Marzysz o pięknych ustach w idealnym kształcie? Chcesz dodać sobie pewności siebie i cieszyć się kuszącymi pełnymi ustami przez cały czas? Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci osiągnąć wymarzony efekt! Wykonaj powiększanie ust u kosmetologa Bogusławy Herdy!

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg, który daje natychmiastowe i spektakularne efekty:

pełne i jędrne usta · pożądany kształt · odpowiednie nawilżenie · poprawę kolorytu · przywrócenie blasku

Ujędrnianie ust

sposób na piękne usta w 30 minut

Kobiety często mają kompleksy dotyczące swojego wyglądu i tracą z tego powodu pewność siebie. Najczęściej skarżą się na cienkie i nieregularne usta. W takich sytuacja na ratunek przychodzi medycyna estetyczna, która pozwala na rozwiązanie każdego estetycznego problemu.

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych preparatach od renomowanych producentów, które są niezawodne i zapewniają doskonały rezultat. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy w sterylnych warunkach z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Doświadczony specjalista dopasuje odpowiedni rodzaj zabiegu, abyś Ty mogła zachwycać pełnymi i jędrnymi ustami każdego dnia.

Cena modelowania ust - 700 zł/ml

Spełniamy marzenia o idealnych ustach już za 700 złotych!

Powiększenie ust - na czym polega

Zabieg polega na wprowadzeniu do ust kwasu hialuronowego za pomocą cienkiej igły, co pozwala na długotrwałe wypełnienie i nawilżenie ust oraz nadanie im pożądanego kształtu. Technika powiększania ust kwasem hialuronowym zależna jest od tego, jaki efekt chcemy uzyskać - powiększenie, wymodelowanie, nawilżenie, poprawę symetrii czy wypełnienie ust. Zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacją. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt, a docelowy kształt ukazuje się po 30 dniach od wykonania zabiegu, kiedy usta w pełni się wygoją.

Dla kogo jest modelowanie ust?

Tak naprawdę powiększanie ust to zabieg przeznaczony dla każdego. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które stając przed lustrem, wyobrażają sobie, że mają pełne i jędrne usta, a podczas malowania ust robią wszystko, aby choć na chwilę optycznie je powiększyć. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to również idealne rozwiązanie dla osób zmagających się z asymetrią ust - przeprowadzenie takiego zabiegu pozwala przywrócić regularny kształt ust oraz poprawić komfort życia. Na zabieg powiększania ust bardzo często decydują się też kobiety, które chcą przeciwstawić się oznakom upływającego czasu. Często w przypadku starszych osób usta stają się wiotkie i suche - wypełnienie ich kwasem hialuronowym pozwoli zatrzymać młodość na dłużej.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg medycyny estetycznej, który pozwoli Ci codziennie cieszyć się pełnymi ustami zaledwie w 30 minut. Powiększanie ust kwasem hialuronowym co prawda daje tymczasowy efekt, ale za to pozwala cieszyć się idealnymi ustami w każdym momencie nawet przez 8 miesięcy! Preparat utrzymuje się w zależności od wielu czynników - od rodzaju zastosowanego preparatu i jego ilości, po indywidualne czynniki ludzkie, takie jak metabolizm oraz naturalna mimika twarzy.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Bielsku-Białej - FAQ

1Czy zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym boli?
Z troski o komfort naszych klientek, zabieg powiększania ust wykonywany jest po nałożeniu znieczulenia w postaci kremu na usta.
2Ile kosztuje powiększenie ust w Bielsku-Białej?
Cena za modelowanie ust kwasem hialuronowym u Bogusławy Herdy Permanentny Make-up wynosi 700 zł/ml.
3Jak długo utrzymuje się efekt?
Kwas hialuronowy utrzymuje się średnio od 6 do 8 miesięcy, a następnie zaczyna powoli się wchłaniać. Nawet kiedy dojdzie do całkowitego wchłonięcia preparatu, usta pozostają w zdecydowanie lepszej kondycji, niż były przed zabiegiem. Utrzymanie efektu może zostać przedłużone ponownym podaniem preparatu.
4Ile trwa zabieg powiększania ust?
Powiększanie ust to bardzo szybki zabieg, trwa 20-30 minut.
5Jakie są zalecenia po zabiegu powiększania ust?

Bezpośrednio po zabiegu usta są nabrzmiałe i opuchnięte - stan ten może utrzymywać się do kilku dni. Mogą również pojawić się pojedyńcze krwiaczki, co jest zupełnie naturalną reakcją po zabiegu. W pierwszej dobie po zabiegu należy zachować szczególną higienę oraz unikać picia gorących napojów. Z samego początku zaleca się także jak najmniejszą mimikę. Do trzech dni po zabiegu nie wolno pływać ani intensywnie ćwiczyć, z kolei przez pierwsze dwa tygodnie powinno się unikać dużych wahań temperatury.

WAŻNE!

W razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów po zabiegu należy bezzwłocznie skontaktować się z osobą wykonującą zabieg.

6Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
  • ciąża i karmienie piersią,
  • miejscowe problemy skórne (stany zapalne ust, aktywny trądzik, opryszczka),
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • choroby autoimmunologiczne i nowotworowe,
  • hemofilia,
  • niezdiagnozowane stany zapalne skóry, zaburzenia procesu gojenia.