parallax background

Bye-Bye Pigment – remover Long-Time-Line i Laserowe usuwanie makijażu permanentnego


Usuwanie Makijażu Permanentnego Bielsko-Biała


W ostatnim czasie makijaż permanentny cieszy się dużą popularnością. Kobiety pokochały go za wygodę i oszczędność czasu. Aby mógł zachwycać swoim wyglądem, musi zostać wykonany z należytą starannością i dokładnością. Twój makijaż permanentny nie spełnia Twoich oczekiwań? Pozbądź się problemu! Umów się na usuwanie makijażu permanentnego! Czekamy na Ciebie w Bielsku-Białej!

Usuwanie makijażu permanentnego - cennik

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego (40 min.) - 200-400 zł

Bye-Bye Pigment Remover - usuwanie makijażu (60 min.) 200-400 zł

Bye-Bye Pigment - sposób na skuteczne pozbycie się makijażu permanentnego

W naszym salonie dostępna jest także możliwość usunięcia makijażu za pomocą preparatów Bye-Bye Pigment od LONG-TIME-LINER®. Produkt ten pozwala na bezpieczne i skuteczne usunięcie kolorowych pigmentów ze skóry. Preparaty Long-Time-Liner nie zawierają kwasów ani żadnych substancji toksycznych w związku z czym są delikatne dla skóry, a jednocześnie są w stanie usunąć również pigmenty typu Camouflage, z którymi nie zawsze jest w stanie poradzić sobie laser.

Zabieg usuwania makijażu produktami Bye-Bye Pigment polega na wprowadzeniu preparatu do pokrytego pigmentem fragmentu skóry. Remover przenika w głąb skóry i wiąże się z cząsteczkami kolorowych pigmentów, tworząc wokół skorupkę. W taki sposób dochodzi do odłączenia pigmentów od komórek skóry, które następnie tworzą się na powierzchni skóry w postaci strupków zawierających niepożądane pigmenty. Powtórzenie zabiegów usuwania pigmentów zależne jest od wielkości i głębokości pigmentacji.

Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej

Makijaż permanentny to trwałe podkreślenie oczu, brwi czy ust, a sam zabieg można porównać do wykonania tatuażu. Jednak, co w sytuacji, kiedy moda uległa zmianie, makijaż po prostu nam się znudził lub ktoś źle wyznaczył kontur i niepoprawnie nałożył pigment? Czy to oznacza, że już na zawsze będziesz musiała wstydzić się swojego wyglądu? W takich sytuacjach na pomoc przychodzi zabieg usuwania makijażu permanentnego. Sprawdź, jakie możliwości oferujemy swoim Klientkom!

20201018_BOGULAK_13523_v2

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi i ust

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego, czy to brwi czy ust, polega na usunięciu niechcianego pigmentu ze skóry przy pomocy wiązki światła. Energia emitowana przez urządzenie jest na tyle wysoka, że rozbija barwniki na drobne cząsteczki, które następnie zostają "wydmuchane" spod skóry lub bezpiecznie wydalone z organizmu.

O ile usunięcie makijażu brwi nie stanowi większego problemu, to w przypadku ust sprawa już jest nieco bardziej skomplikowana. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jaki pigment został użyty podczas wykonywania makijażu. W przypadku pigmentów do ust decydująca jest tutaj zawartość ilości tlenku tytanu. Pod wpływem zabiegu laseroterapii cząsteczki tlenku tytanu ulegają utlenieniu i zarazem zmieniają swój kolor z białego na ciemne odcienie szarości, dlatego usuwanie makijażu permanentnego ust należy powierzyć w ręce doświadczonego specjalisty.

Skuteczność zabiegu usuwania makijażu permanentnego zależy przede wszystkim od rodzaju wykorzystywanego sprzętu oraz od metody i głębokości wykonania makijażu. Kolejnym wyznacznikiem są zastosowane preparaty oraz kolory.

Usuwanie makijażu permanentnego w Bielsku-Białej - FAQ

1Jak przygotować się do zabiegu usuwania makijażu?
Pozbycie się preparatu ze skóry może nastąpić najwcześniej 3-4 tygodnie po wykonaniu makijażu permanentnego. Miesiąc przed zabiegiem należy unikać opalania i wykonywania różnego rodzaju zabiegów estetycznych bazujących na złuszczaniu naskórka. W przypadku usuwania pigmentów z okolicy brwi 2 tygodnie przed zabiegiem nie wolno wykonywać henny i laminacji.
2Jak przebiega usuwanie makijażu permanentnego?
W trosce o komfort naszych Klientek przed każdym zabiegiem aplikujemy krem znieczulający, a następnie usuwamy niechciane pigmenty przy pomocy wiązki lasera. Na skutek tego działania fragment skóry potraktowany laserem widocznie jaśnieje. Należy mieć na uwadze, że proces usuwania pigmentów z organizmu trwa od 1 do 1.5 miesiąca.
3Czy wystarczy jeden zabieg?
Liczba koniecznych sesji to zawsze kwestia indywidualna. Zależy między innymi od koloru wykonanego makijażu, wielkości oraz ilości i głębokości zaaplikowanego barwnika. W efekcie czasami wystarczy tylko jeden zabieg, a niekiedy należy ich przeprowadzić zdecydowanie więcej.
4Ile kosztuje zabieg usuwania makijażu permanentnego?
Koszt zabiegu usunięcia makijażu zaczyna się już od 200 złotych.
5Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?
 • ciąża i karmienie piersią,
 • świeży makijaż permanentny,
 • choroby skóry,
 • przyjmowanie leków fotouczulających,
 • świeża opalenizna,
 • rozrusznik serca,
 • hemofilia,
 • aktywny wirus opryszczki,
 • występowanie bliznowca,
 • niezdiagnozowane zaburzenia pigmentacji skóry,
 • uszkodzenie skóry w miejscu objętym zabiegiem,
 • znamiona o nietypowej pigmentacji,
 • choroba nowotworowa,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • upośledzenie gojenia,
 • przyjmowanie leków psychotropowych,
 • przyjmowanie sterydów i retinoidów,
 • stosowanie ziołolecznictwa.