parallax background


Makijaż permanentny brwi


Linia brwi to coś, na co panie dosyć często narzekają. Nierówne, za krótkie, za małe i dodatkowo za rzadkie. Są także przypadki, gdzie brwi utracone zostały w wyniku leczenia bądź wypadku. Można w zaciszu własnego domu spróbować coś na to poradzić, jednak samodzielne zabiegi depilacji i ręczne nanoszenie poprawek przy pomocy konturówki to krótkotrwały, a przede wszystkim uciążliwy proces. Dlatego wszystkim kobietom przychodzimy z pomocą, oferując makijaż permanentny brwi na terenie miasta Bielsko-Biała i jego okolic. Zapraszamy również mieszkańców miast Kraków oraz Katowice do zapoznania się z naszą ofertą.

Jak wygląda zabieg?

Brwi permanentne wykonuje się przy pomocy dwóch metod: cieniowania oraz włoskowej. Pierwsza z nich to stworzenie delikatnego cienia pod włoskami. Linergistka, czyli specjalistka od makijażu permanentnego, przy pomocy kredki wstępnie rysuje kształt, a następnie wprowadza pigment pod skórę. W ten sposób naturalnie podkreślony jest łuk brwiowy, a całość nie jest płaska. W tym wypadku w zależności od tego, jaki efekt chce uzyskać klientka, można zastosować kilka różnorodnych technik. Drugą metodą jest metoda włoskowa. Polega na liniowym umieszczaniu pigmentu w skórze w taki sposób, aby końcowy efekt przypominał naturalne włoski. Pozwala to na uzupełnienie ubytków i zagęszczenie brwi. Opatentowaliśmy również własną technikę bazującą na metodzie włoskowej i nazwaliśmy ją Silky Hair Stroke Brows. Dzięki niej w naturalny i dyskretny sposób można podkreślić wygląd brwi.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Makijaż permanentny brwi to propozycja dla kobiet, które nie mają zbytnio czasu na poprawianie urody, ale zawsze chcą dobrze wyglądać. W ten sposób osiągniesz długotrwały efekt i nie musisz martwić się o jego jakość. Praca, sport, dynamiczny styl życia nie zawsze pozwalają paniom na zachowanie idealnego wyglądu. W prosty i przyjemny sposób możesz jednak zaoszczędzić cenne minuty, które dotychczas poświęcałaś na malowanie sobie brwi.

Taki zabieg jest również polecany kobietom podatnym na różnego rodzaju alergeny, które mogą być zawarte w kosmetykach do makijażu. Jednak przed jego wykonaniem należy skonsultować się z lekarzem i, jeśli jest to możliwe, wykonać odpowiednie testy przy użyciu pigmentów, aby wykluczyć ich niepożądane działanie.

Chemioterapia oraz kuracje hormonalne pozostawiają po sobie trwałe skutki uboczne w postaci wypadających włosów. W naszym gabinecie, chcąc pomóc takim osobom, nieodpłatnie wykonujemy zabiegi w ramach akcji Sercem Malowane. W ten sposób podnosimy ich pewność siebie oraz uświadamiamy otoczenie na temat choroby, jaką jest rak. Serdecznie zapraszamy.