parallax background

Makijaż permanentny


Makijaż Permanentny Ust
- Zmysłowe i perfekcyjne usta na stałe.

Marzysz o zmysłowych ustach, które będą przyciągać wzrok mężczyzn a u kobiet będą budzić zazdrość? W swojej torebce masz jedną lub kilka pomadek i stale poprawiasz makijaż starając się, by linia ust była równa a kolor idealny? Teraz możesz zapomnieć o konturówkach, pomadkach i ciągłym poprawianiu ust. Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili! Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.
Makijaż permanentny ust to przede wszystkim idealny kontur oraz kolor ust. Dzięki makijażowi permanentnemu możesz:
• wyrównać asymetrię ust,
• delikatnie powiększyć,
• podkreślić ich linię.

Wiele kobiet ma rozmyty i nierówny kontur ust. Często po przebytych opryszczkach kontur zanika, rozmywa się i zmienia kształt ust. Makijaż permanentny ust jest po to, by nadać ustom ich prawidłowy kształt, który podkreśli i wydobędzie urodę kobiety.
Oferta Makijaż Permanentny zdjęcie ust 1
Oferta Makijaż Permanentny zdjęcie ust 2
Makijaż permanentny ust z wypełnieniem to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą mieć usta w pięknym kolorze na stałe. Jeśli cenisz sobie wygodę i perfekcyjny wygląd, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Po zabiegu wystarczy delikatnie odświeżyć usta błyszczykiem i będą gotowe! W ten sposób pozbędziesz się z torebki wielu niepotrzebnych konturówek i pomadek, a Twoje życie stanie się lżejsze.

Liplight to uzupełnienie makijażu permanentnego ust. Polega na delikatnym wycieniowaniu skóry nad górną wargą jasnym odcieniem pigmentu. W ten sposób można pokreślić serduszko ust i zatuszować drobne zmarszczki.

Makijaż Permanentny Brwi
– Doskonała linia brwi.

Doskonała linia brwi to rzadkość. Kobiety często narzekają, że ich brwi nierówne, za małe, za krótkie lub zbyt rzadkie. Samodzielna depilacja brwi, ciągłe farbowanie, rysowanie ich kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Należysz do kobiet zmagających się ze swoimi brwiami? Boisz się, aby nie rozmazać ich rysunku w ciągu dnia? Straciłaś włoski w łuku brwiowym poprzez nieumiejętną depilację? Dzięki makijażowi permanentnemu brwi możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym podkreślającym Twoje oczy i urodę. Brwi permanentne możesz wykonać dwoma metodami: włoskową i cieniowania.
Metoda cieniowania w makijażu permanentnym brwi polega na wykonaniu takiego rysunku brwi, który sprawia wrażenie delikatnego cienia pod włoskami.
Linergistka najpierw rysuje kształt brwi kredką, a potem wprowadza pigment do skóry. Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd. Makijaż nie jest płaski i jednorodny. Naturalnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt. W metodzie tej możemy użyć kilku technik, w zależności od oczekiwań klientki.

Makijaż permanentny brwi możesz wykonać również metodą włoskową.
Na czym polega metoda włoskowa? Linergistka wprowadza do skóry pigment liniowo, tworząc w łuku brwiowym rysunek imitujący naturalne włoski. Metoda włoskowa pozwala uzupełnić braki w łuku brwiowym i zagęścić rzadkie włoski. Obecne trendy pozwalają na wykonanie brwi metodą włosa w bardzo naturalistyczny sposób.

Nasz gabinet charakteryzuje się autorską metodą wykonywania brwi metodą włoskową opracowaną w odpowiedzi na oczekiwania klientek, aby stworzyć naturalistyczny wygląd brwi. Silky hair stroke brows powstała z myślą o Klientkach pragnących dyskretnie podkreślić wygląd brwi.

Makijaż Permanentny Oczu
– Sposób na piękne spojrzenie

Marzysz o wyrazistym, głębokim spojrzeniu? Chcesz, aby Twoje oczy były zawsze podkreślone? Masz dość codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż jest w porządku? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, to znaczy, że makijaż permanentny oczu jest dla Ciebie idealny! Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.
Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą, że masz piękne oczy i gęste rzęsy!

Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Na stałe będzie zdobić Twoje spojrzenie i Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście! Do wyboru masz klasyczny eyeliner lub kreskę cieniowaną.

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Przed wykonaniem makijażu permanentnego linergistka narysuje wstępny rysunek kredką, abyś mogła przekonać się, czy dobrze się w niej czujesz.
Collage 2021-03-07 21_54_26
Collage 2021-03-07 22_00_14

Pigmenty do makijażu permanentnego
Long-Time-Liner® – bezpieczne dla zdrowia i urody

Postaw na bezpieczeństwo!
Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® – gwarantują piękny i trwały makijaż permanentny. Markę Long-Time-Liner® wyróżnia na rynku wiele elementów. Jednym z nich są niewątpliwie wysokiej jakości pigmenty do makijażu permanentnego. Wiele lat badań i prac najlepszych specjalistów z Niemiec zaowocowało powstaniem produktów najwyższej jakości docenianych przez profesjonalistów na całym świecie oraz nagradzanych przez uznane ośrodki i wydawnictwa.
Barwniki Long-Time-Liner to jedyne barwniki do makijażu na świecie, które zostały uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych. Co znaczy dla Klienta fakt, że barwniki Long-Time-Liner mają certyfikat produktów medycznych? Dzięki temu faktowi Klient może mieć pewność, że barwniki nie wywołają alergii i innych skutków ubocznych. Klient ma pewność udanego i bezpiecznego zabiegu.

Nie bez powodu do chwili obecnej Long-Time-Liner® Make up, nie odnotowało niepożądanych reakcji skórnych po użyciu pigmentów do makijażu. Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner wykorzystywane w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny

Long-Time-Liner gwarantuje również szeroki wybór pigmentów do kamuflażu wykorzystywanych w pigmentacji korygującej i medycznej. Dzięki nim pigmentacja medyczna blizn na skórze, piersi czy plam bielaczych nie stanowi najmniejszego problemu.

Pigmenty Long-Time-Liner Conture® 2000, które wykorzystuje się w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Pigmenty Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny.

Aparat do makijażu permanentnego Conture Liner Duo
- Najwyższa jakość nagrodzona nagrodami

Sprzęt do makijażu permanentnego Conture Liner Duo Long Time Liner zawsze spełniał najwyższe wymagania linergistek i zapewniał komfort pracy zarówno osobie wykonującej makijaż jak i Klientowi. Niezwykle cichy i precyzyjny sprzęt do makijażu permanentnego pozwala wykonać doskonały makijaż ust, oczu i brwi.

Urządzenia do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® posiadają niemiecki certyfikat MPG 93/42 EWG. Ich zgodne z przeznaczeniem użytkowanie nie stanowi zagrożenia dla użytkownika, klienta, jak i osób trzecich. Conture® Liner Duo Produkowany jest Niemczech zgodnie ze standardami jakości ISO 13485:2003 oraz DIN EN ISO 13485:2007.