parallax background

Peeling medyczny


BioRePeel to...

...innowacyjny, dwufazowy, opatentowany wyrób medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i peelingującym. Dzięki zastosowanej technologii jest preparatem całorocznym i może być bezpiecznie stosowany również w okresie letnim.

Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesz regenerację komórek. Wyselekcjonowane składniki aktywne przyczyniają się do głębokiej stymulacji procesów regeneracyjnych skóry. Wpływają również na mechanizmy biosyntezy niezbędne do zwalczania skutków starzenia się skóry i uszkodzeń oksydacyjnych wywołanych promieniowaniem UV i wpływem innych czynników środowiskowych.

W porównaniu z innymi zabiegami z użyciem kwasu trójchlorooctowego (TCA) i hydroksykwasów, BioRePeel to nie tylko klasyczne, pośrednie działanie biostymulujące wywołane aktywnością kompleksu kwasów. Jest to również bardzo skuteczne bezpośrednie działanie biostymulujące dzięki zawartym w preparacie aminokwasom w witaminom oraz działanie liftingujące dzięki kwasowi gamma-aminomasłowemu (GABA) Synergia między bezpośrednim i pośrednim działaniem biostymulującym powoduje powierzchowne i głębokie odmłodzenie skóry, nawilża ją i rozświetla, zmniejsza zmarszczki poprzez stymulacje skóry do tworzenia nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, jak również wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.

Dwufazowa technologia preparatu nadaje skórze gładki i aksamitny wygląd od pierwszego zastosowania i nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności.