Regulamin.

1. Dokonanie rezerwacji na zabieg oznacza pełną akceptację regulaminu.

 

2. Rezerwując termin należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu oraz portfolio dostępne na stronie www.permanentnybielsko.com lub portalu społecznościowym Facebook.

 

3. Konsultacja dotycząca wykonania zabiegu makijażu permanentnego jest płatna. W razie wątpliwości dotyczących zabiegów, zapraszam do gabinetu po wcześniejszym umówieniu się.

 

4. Gdy klient przyjdzie na umówiony zabieg, a ma stwierdzone przeciwwskazania – zostanie doliczone 30% do ceny następnej wizyty.

 

5. Zapisów na zabiegi dokonujemy za pośrednictwem Facebooka oraz strony internetowej www.permanentnybielsko.com, portalu moment.pl, poprzez numer telefonu: 730 900 125. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, prosimy o pozostawienie wiadomości na portalu Facebook, lub o wiadomość SMS - oddzwonimy.

 

6. Każda klientka, która miała kiedykolwiek wykonany zabieg makijażu permanentnego, jest zobowiązana do zgłoszenia tego faktu wcześniej, ponieważ zdarza się, że na poprzednim makijażu nie możemy wykonać pigmentacji naprawczej, a dany makijaż najpierw należy rozjaśnić zabiegiem laserowym w celu wykonania coveru. Brak informacji o tym fakcie, gdy wykonanie pigmentacji bez wcześniejszego zabiegu rozjaśniania laserowego nie jest możliwe, sprawia, że tracimy zarezerwowany dla Was czas. W związku z tym przy ponownym umówieniu się na zabieg zostanie doliczone 30% ceny standardowej.

 

7. Zabieg uzupełnienia makijażu permanentnego jest wliczony w cenę i można wykonać go bezpłatnie do 2 miesięcy od wykonania pierwszej pigmentacji. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn klientka nie zjawi się na zabiegu lub odwoła wizytę - zabieg uważa się za zakończony. Zmiana terminu przez klientkę jest natomiast dodatkowo płatna - 200 zł.

 

8. Dodatkowe korekty kosmetyczne (3 zabieg) są płatne 200 zł.

 

9. Jeżeli klientka wykonywała pierwszy zabieg makijażu permanentnego w naszym salonie, ale przed wykonaniem korekty dowiedziała się np. o ciąży lub rozpoczęła w międzyczasie korzystać z zabiegów, które znajdują się w przeciwwskazaniach (kuracja retinoidami, zabiegi laserowe itp.) - wówczas zabieg uznajemy za zakończony. Nie ma możliwości wykonania korekty.

 

10. Efekt ostateczny po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego wynosi 6 tygodni po zabiegu uzupełniającym.

 

11. Naprawa nieudanego makijażu permanentnego po innej linergistce - patrz cennik.

 

12. Odświeżenie makijażu permanentnego wynosi 50% aktualnej ceny.

 

13. Podczas zabiegu makijażu permanentnego ustalany jest kształt i kolor, który współgra z urodą klientki. W skrajnych przypadkach linergistka ma prawo odmówić wykonania usługi, jeżeli oczekiwania klientki co do kształtu są niezgodne z proponowaną wizualizacją.

 

14. Mamy także prawo do odmowy wykonania zabiegu bez podania przyczyny.

 

15. Nie pigmentujemy osób nieletnich.

 

16. Nie wykonujemy pigmentacji na odpowiedzialność własną klienta.

 

17. Prosimy o unikanie przychodzenia na zabieg z przeziębieniem, aby nie narażać nas na zarażenie.

 

18. W salonie można zakupić bon podarunkowy. Termin wizyty należy ustalić w ciągu miesiąca od dnia zakupu. Po tym czasie uznaje się bon za nieważny i pieniądze nie zostają zwrócone. Jeśli natomiast okaże się, że u danej osoby, u której zabieg ma być wykonany, występują przeciwwskazania - wówczas bon przepada, a pieniądze nie zostają zwrócone.

 

19. Na zabieg najlepiej przyjść bez osoby towarzyszącej, w szczególności bez dzieci. Zależy nam na Waszym i naszym skupieniu.

 

20. Każdą wizytę potwierdzamy wiadomością SMS. Jeśli nie otrzymałaś informacji o swojej planowanej wizycie - skontaktuj się z nami.

 

21. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany ustalonego wcześniej terminu wizyty (z powodu przyczyn niezależnych od nas) po ustaleniu z klientką innego, dogodnego dla obu stron.

 

22. Zadatek oznacza akceptację w/w regulaminu i jest gwarancją miejsca. Zadatek nie podlega zwrotowi. Można jednorazowo przesunąć termin wizyty, jeżeli poinformuje się nas o tym do 2 tygodni od wyznaczonego terminu. Po tym czasie zadatek przepada.

 

23. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany poszczególnych punktów regulaminu.

® Bogusława Herda Permanentny Make-Up 2017, Barlickiego 5/23, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie tekstów, zdjęć oraz filmów zabronione.
Polityka prywatności  |  Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów